KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 17025075
nr 1702 5075
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Färgkrita, Parkbänk. Signerad, daterad -91. Bildmått: 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:51:01
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte